Kopegim Yalniz Kalamiyor

burakhan16

2 gün önce barinaktan köpek sahiplendim 2-2.5 aylık tüm gun yanında biri olmazsa ağlıyor geri götürmek istemiyorum tecrübeli arkadaşlar akil verebilir mi? Teşekkürler

2 CEVAP

Kadirbyrk

Kopek tam olarak alisamadigi icin oyle yapiyor belki 1 hafta fln daha devam edebilir ve bence lutfen barinaga birakmayin orada oyle kotu bakiyorlarki benim kopegimde aldigim ilk 1 hafta agliyordu ama suan ben yokken aglamiyor beni bekliyor ve siz o kopegi barinaktan aldiginiz icin o kotu uerden kurtardiginiz icin emin olun size cok minnettar sadece biraz alismasi gerek

Findikzeynep

Köpek o eziyetten size geldiği için yine eziyet göreceğini sanıyordur.Biraz size aşışsa geçer hiç merak etmeyin ve bence o eziyet yerine bırakmayın sakın.