Yeme Sorunumuz :/

gozdecoskn

Sanırım bu sahiplenme işinden sonra soru gurusu oldum.
Elden mama yemeye alısmıs. Tabaga koyuyorum bir lokma yiyor. uzatınca yiyor :/ king charleslarda sık rastalanan bir durum sanırım :/ arkadasımınkinde de var. nasıl önünü alırım :/

7 CEVAP

Cevap*

Elbette royal canın yemez ayrica iğrenç ve berbat bir mamadır biraz canice bir yontem ama aç bırakacaksınız o mamayı yiyene kadar aç bırakacaksınız ya da yaş mama ile karıştırip yavaş yavaş yaş mama miktarını azaltın ve bir an önce acana orijen gibi mamalara geçin

KedimVar

Evet King charles lar öyle. Ben elimle veriyordum tek tek hepsini yiyene kadar. Zaten çok ürkek bir şeydi anca o Zaman hepsini iştahla bitiriyordu. Umarım sizinki alışır. Aç bırakırsanız yiyecektir. Sizinki kuru mamaya böyle yapıyor sanırım benim dediğim yaş mamaya yapıyordu böyle o kadar iştahsızdı yani.

Evet king charleslar öyle şu an hangi mamayi kullanıyorsunuz ona göre vecap verecegim

gozdecoskn

royal canin

gozdecoskn

diğeri proplan yiyor :/ bunu aldıgımda bu mamadaydı değiştirmedim. hastalanır diye. Sahiplendiğim için :/

gozdecoskn

yaş koyunca yiyor, ve ıslatıyorum mamasını. aç kalıp yiyor :/ ama sersemleyene kadar yemiyor eve geleli 2 gün oldu sıkıstırmıyorum :/