Kedi Vitamini Kullanımı

Melh

Bunu ne kadar sıklıkla kullanmamız lazım bilen varsa yazabilir mi?

6 CEVAP

Lils

Arkasında yazar zaten. Eğer kaliteli bir mama kullanıyorsanız arkada yazana göre biraz daha az verebilirsiniz.

Palyaco

Ben hergum 3 cm veriyorum 8 aydır kullanıyorum çok iyi

missAybuke

Arkasından yazan ölçüye göre kedinizin yaşını da göz önüne alıp kendiniz ayarlayabilirsiniz. Yavruysa 3 cm yetişkinse 6 7 cm gibi

pablopicasso

Arkasında yazıyordur. Ama ben az az başlamayı tercih ederdim. Sindirim sistemini alıştırmak adına. Afiyet olsun minnoşa

Palyaco

Taurinlisi iyi ben onu kullanmistim ama buda iyi yavru için olan

duman_cat_world

Paketin arkasında yazıyor zaten. Yavru kediler için 1-2 cm verilmesi yeterlidir diyor. Biraz inceleyin, araştırın.