Gimcat Maltı Nereden Alıyorsunuz

Kocalex

Gimcat malt 100gr hem güvenilir hem uygun nerden alınır

22 CEVAP

Oqrenerde06

Petlebi den ve t r e n d y o l dan :)

gulsump

hp trndyl gibi sitelerde sahte satabiliyorlar en iyisi petlebiden almak

Gimlihanim

Ben trendyldan alıyordum. Ama bu sahte ürün satma olaylarını buradan öğrendim. O yüzden oraya güvenemez artık. Bundan sonra petlebiden alırım kesinlikle.

Palyaco

Petlebiden alıyorum

cat_expert

Öncelik petlebi.

Fakat kampanya olursa t ile başlayan sitede frog pet satıcısı gimcat ürünlerinin yasal bayilerinden biridir oradan alıyordum. Şimdi biofeline malt'a geçtiğim için gimcat ürünlerini artık almıyorum.

Kocalex

Trndyolda Frog pet en uygunu puanıda çok yüksek ama yorumlarda birkaç tane sahte yorumu var güvenebilirmiyim orda 78 tl burda 98

Snzlc

daha önce h e p s i burada dan a m a z o n dan ve petlebide aldım bunun dışında güvenli olan diğer online petshoplardan da alınabilir

yyagmmurrrrr

petlebi veya ********* alabilirsiniz ********da frog pet güvenilirdir vs vs

sekerfare21

Petlebi’den başka almamak lazım. Çok güvendiğim petshop’ın sahte sattığını öğrenince çok üzülmüştüm. En iyisi yedek bulundurmak her zaman. Online alışveriştense direkt almak daha kolay oluyor iş nedeniyle ama güvenilir yer bulmak zor. Alabiliyorsanız mama tarzı şeyleri kendi sitesi varsa ordan ya da petlebi’den almak lazım.

citirannesi

Gimcat Türkiye, instagram sayfasında güvenilir satıcıları paylaşmıştı. Oraya bakabilirsiniz

simbakedi

t rendyoldan aldim zamaninda indirimli ama saticisi onemli. yuksek yildizli saticilari favorilere atip bir sure takip edin. fiyatta asiri oynamalar olmuyorsa satin almada guvenebilirsiniz. urun geldiginde de hic acmadan gimcat instagram sayfalarindan sorup ogrenebilirsiniz. iade kismi kolay oluyor t rendyolun

Phoenix3

Önceliğim her zaman petlebi, en güvenilir burası. Onun dışında trndyl dakin güvenilir satıcılardan alabilirsiniz ben ilk maltımı ordan almıştım

koalandalago

Petlebi veya pet ankara

citirannesi

T r e n d y o l da frog pet isimli satıcı uyguna satıyor. Gimcat Türkiye de onaylı bayii olduğunu bildirmişti

AdaCoco

p e t l e b i veya p e t b u r a da