Trndyol Frog Pet Ürünleri

Kocalex

Trndyol Frog pette gimcat malt gerçekten ucuz ve yüksek puanlı ama yorumlarda sahte olduğuna dair birkaç yorum var daha önce alan var mı

13 CEVAP

Seymaaacaan

Özellikle pet ürünleri satan sitelerden alın orijinal olma ihtimali düşüktür. ya da öncesinde gimcat ile iletişim kurup orijinalliğini sorgulayın

cat_expert

Frog pet resmi bayilerinden biri kim dedi sahte sattıklarını?

yokistead

Frog pet benim t re nd y ol'da en güvendiğim satıcılardan, sahte ürün sattığı nerede yazıyor paylaşabilir misiniz rica etsem?

Seymaaacaan

Hayırrr sakın almayınn. Gimcat paylaştı sahte gimcat satıyorlarmış

Palyaco

Sahte gimcat piyasada dolaşıyor guvendiniz siteden alin

Minigimmm

Gimcat kendi instagram sayfasinda tren dyoldaki sahte saticilari paylasti o gonderisine bakin lutfen

Palyaco

Petlebiden almıştım orijinal urun onu söylemek istedim

cat_expert

https://www.instagram.com/p/CSe0CDcjvrc/

Şurada frog pet için bir kullanıcı sormuş gimcat türkiye yetkilisi yetkili satıcı olduğunu belirtmiş.

Renklipati

Frog pet acana alacağım zaman resmi sitesine yazmıştım Türkiye dispiratörüne kesinlikle tavsiye ettiği satıcı sanmıyorum sahte ürün satsın çünkü o satıcı yı ve petlebi yi tavsiye etmişler di

Azemm

Gimcat Türkiye, frog petin güvenilir bir bayii olduğunu bildirmişti

aycylmz

Frog petten ben de malt ve multivitamin almıştım, skt yakındı tabi 6 ay vardı bitmesine o yüzden indirim oluyor ama ürün gayet de orijinaldi.

duman_cat_world

Frog Pet güvenilir bir satıcı. Ürünleri orijinal. Skt yakın oldugu için fiyatı uygun olabilir. Dikkat etmekte fayda var. Onun dısında tercih edebilirsiniz.🤗

citirbebegim

Oradan 3-4 ürün aldım, kesinlikle orijinal. Bir sıkıntı yaşamadım.