Kedimin Patisine Ne Oldu

targof

merhaba az önce patisinde yara olduğunu fark ettim ciddi bir şey olabilir mi ? diğer patilerinde bir şey yok acaba kardeşiyle oynarken mi oldu bilmiyorum

5 CEVAP

Renklipati

Geçmiş olsun, bazan kum bile yapabilir kazıyor tahriş etmiş olabilir dediğiniz gibi kavdan olabilir yinede gözlemleyin geçmezse veterinere danışın.. şimdilik en azından Dr animol tarzı sprey varsa silin yada batikom en azından temizlenmiş dezenfekte olmuş olur..

targof

yarın hemen alıp temizlicem

Azemm

Başka bir cilt kusuru da olabilir.veterinere fotoğrafını atıp sorarsanız burayı da bilgilerdir misiniz?

targof

götürebilirsem yarın veterinere götürücem bilgiledirme yaparım

targof

@azemm veterinere götüremedim ama biraz internetten araştırdım klorhex diye bir gargara varmış onunla temizliyorum patisi 2 gündür ve iyileşmeye başladı