Kedimin Tüylerinin Dibinde Bir Şey Var

silakarbuzz

Merhabalar kedimin tüylerinin dibinde böyle bir şey var ne bilmiyorum az önce severken farkettim, aradım ve bunu buldum ne bu gerçekten bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

10 CEVAP

Azemm

Öncelik ile geçmiş olsun. Kedilerin sahip olabileceği birçok cilt problemi olduğunu biliyorum. Yarın sabah hekiminize danışıp burayı da bilgilendirir misiniz

silakarbuzz

Azemm, çok teşekkür ederiz cilt problemi olsa bazı kısımlarda da olur diye biliyorum ama küçük bir alanda bu acaba aşı olduk bir süre önce kabuk falan mı tuttu dedim bilmiyorum yarın veterinerimizle iletişime geçmeye çalışacağım tabii ki burayı da bilgilendiririm iyi geceler

Ozzey

merhaba
ne olduhuguhu ogrendiginizde bize de yazin lutfen.
onemli oldugunu sanmiyorum. sokaktakinde de olmustu gecti. gecmis olsun.

Ahmetemind

Resimden anlaşılması oldukça güç ama bana pek deri problemi gibi gözükmedi. Yaraya benziyor sanki daha çok. Kedi oraya dokunduğunuz zaman tepki veriyor mu? Ya da sürekli orayı temizlemeye/kaşımaya çalışıyor mu?

altunsila

tam aşı bölgesiyse aşıya karşı alerjik reaksiyon geliştirmiş olabilir. Deri problemleri tek bir yerde de olabilir bu arada ama daha çok yara gibi gözüktü bana da

BaharMia

Alerjik reaksiyon olabilir.

Rgms

@silakarbuzz İğne apsesine benzettim. İğne olmuş muydu yakın zamanda? Aynı anda iki üç defa iğne olması gerektiğinde bizde oluyor. Derileri hassasmış kedişlerin.

silakarbuzz

Ahmetemind dokunduğum zaman bir tepki vermiyor veya kaşımıyor

silakarbuzz

Rgms, 3 ağustos’ta olduk 1 tane vurulduk biraz zor vurdular zaten, biz de iğneden olduğunu düşündük ama bilmiyoruz yarın veterinere götüreceğim

silakarbuzz

Merhabalar bilgilendirmek için geldim. sadece iğne yapılan yer kabuk tutmuş o kadar endişelenilecek bir şey yokmuş ilginiz için çok teşekkürler.