Merak Ettim ?

Miril

Kedim doğum yaptı ama babasına hiç benzeyen yok annesine de çok benziyor denilemez gerçi ama bu bebekler kimin ?? :)))

27 CEVAP

Miril

Bakalım pofuduk mu olucaklar pofidik mi olucaklar :)) evet Mırıl babaları Mışıl anneleri :)

Miril

Bizde 4 tane yetiyor anne hepsine gibi görünüyor izliyorum ona çok dikkat ediyorum zaten biraz zor buluyor annenin memesini ama buluyor ve başkası yerini almaya çalışırken baya direniyor sıpa inşaallah bizimkide öyle olur :) bizde ilk o doğdu en küçük olan herseylerini anne yaptı çok şükür ilk cansız doguyor hepsi zaten o anda insan nasıl korkuyor ama sonra rahatladım tabi nefes aldıklarını görünce öyle bakalım hemen buyuyorlar zaten pitiriciklar :) Allah sizede nasip etsin inşallah gerçi bende ilk defa yaşıyorum annemler biraz karşıydı ama şimdi çok mutlular onlarda ama nasıl gergindim dün doğum yaptı kedim tecrübe yaşadık çokta zorlanmadı yavrum işte öyle insanin anlattıkça anlatası baktıkça bakası geliyor :)) Kedimvar sizin baba ne yaptı peki ??

BlueIce

Hepsi buyudukten sonra pofuduk mu olcak :)

Miril

Gördü baba ama ben tutarak gösterttim böyle şaşkın şaşkın baktı baya ama şimdilik zarar verecek şekilde karşı karşıya bırakamam zaten şöyle bir en az 1 ay geçmesi lazım bizim baba baya kuvvetli çünkü :)) Ahh hem biraz zor hemde çok güzel bir duyguymuş :) sizin bebişlerin fotoğrafı yok mu ? Büyümüşler gerçi ama :)

KedimVar

Bizimkilerin fotoğrafları var Peei nin bölümünde zaten Lidya da Peri nin yavrularından biri :)) keşke baba doğumu da görseymiş belki anlardı yavrularının olduğunu. 1 aya kadar görmezse belki yabancılaşa bilir. Bence şimdi kendi gözleminizde bırakın yanına zaten bir şey yaparsa hem siz hem anne hemen engel olursunuz.

KedimVar

Hangi tarihte sahiplenmiştiniz Mışıl'ı?

Miril

Doğumu görmedi ama bebişleri gösterdim pek bi tepki vermedi dokunmak istedi ama tabi ne yapacağını bilmediğim için ben tuttum anne de babaya kızıyor zaten.. Mışıl 26 mayısta bize gelmişti galiba ilk günlerde olmuş biz hâlâ anlaşamıyorlar diye düşünürken annenin karnı şişti sonra karnına elimizi koyunca hissettik sonrada doğum oldu baya hızlı oldu her şey bizim için aslında :)

Miril

Bir de şeyi sorcam süt tozu normal bebekler için kullanılan da oluyor mu yoksa kediler icin ayrı mi satılıyor ??

KedimVar

Evet anne karnında bebişlerin hissetmek o kadar güzel bir his ki. Belki size geldiğinde zaten hamile olabilir diye sordum. Sizce böyle bir ihtimal var mı?

KedimVar

Kediler için süt tozu ayrı satılıyor. Marka olarak henüz belirlemediyseniz en iyisi Gimcat. Biberonla beraber mi yoksa ayrı mı satılıyor bilmiyorum ama.

Miril

Onu tam olarak bilmiyorum ama aile kedinin tüyünden şikayetçi olduğu için sahiplendirmek istemiş o yüzden evlerinde başka kedi olduğunu düşünmüyorum öyle bir şeyde söylenmedi bana :/

Miril

Tamam Teşekkürler :)