Gözünün Üstündeki Tüylü Kısımda Kan

cigdemcnkc

Kedimin gözünün üstündeki tüylü kısımda hafif bi kan gördüm onun dışında birşey yok. Oradaki tüylerde dökülmede gözlemlemedim zaten seyrek oluyor o kısımda. Mantar başlangıcı böyle mi oluyor yoksa kaşırken tahriş mi oldu acaba

2 CEVAP

gofretamagofu

belki kaşırken tırnağıyla yapmıştır başka bir yerde görmezseniz bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum

simbakedi

benimki de yapiyor bazen. arka tirnaklari cok uzunsa kendi kendine yapmis olabilir. farkli bir sey verdiyseniz o da alerji yapmis olabilir. hindi alerjisi oldugunu anladigimizda kedimin iki gozunun ustundeki kisimlarda biraz daha buyuk yaralar olmustu. ona da dikkat edin isterseniz farkli bir sey verdiyseniz