Pet Z Z Shop Tan Alisveris Yapan Var Mi Güvenilir Mi

MunevverOzturk

Üye olacağım size danışmak istedim ve vancat in indirimli maması var 15 kilo ilginc bir fiyatı var doğruysa sokak doslarımız için almayı planlıyorum sizce uygun bir marka mı ? Denemedim van cat markasını

12 CEVAP

Ekinay

Ben alışveriş yaptım. Ürünleri orjinal bir çok markanın resmi online satış yeri olarak gözüküyor zaten. Mama ve kum almıştım kumun delinmiş yerini bantlayarak göndermişlerdi mama alırım ama kum almam. Vancat mama hakkında bir bilgim yok malesef

Palyaco

Vancat Çağatay firması üretiyor bonacibo üreten firma

citirannesi

Güvenilir bir site. Çoğu markanın onaylı bayiisi

Gulsumce

Vancat kedi mamasını pe tz z shopta bulamadım emin misiniz, bende alıyorum t re n d y o l dan.

MunevverOzturk

@Gulsumce ya sepetime eklemistim kaybolmus %89 indirimle 15 kilosu 38 tl felan yaziyordu simdi sepette yok yanlışlık mı yaptılar acaba

Palyaco

O fiyat imkansız yanlış koymuşlardır kaldirmislardir

gulsump

TC kimlik numarası istiyordu galiba o site. Bana pek güvenilir gelmiyor, alışveriş yapacaktım yapmadım. Bilmiyorum tc no yazınca problem olur mu ama

Snzlc

siteyi bilmemde vancat mama kullandım onu söyleyebilirim kedimin bir süredir mamasından dolayı ishali vardı probiyotik de kullandık geçmedi şimdi mamasına vancat karıştırıyorum herşey normale döndü. orta segment bir mama içeriğinde et yok hidrolize ciğer ve hidrolize protein var

Azemm

Daha önce alış veriş yapmadım. Ancak alış veriş yapan çok kişi var. Bildiğim kadarıyla birçok markanın da onaylı bayiisi

Ballicorekkk

Mamayı oradan alıyorum orijinal ürünler. Aynı gün içinde teslim alıyorum siparişimi.

aeri-l

Güvenilir daha önce alışveriş yaptım

Merve7

Fiyatta yanlışlık vardır