Kedimin Göbeği Şiş

serapbersoy

2 yavru kedimin göbekleri şiş genelde, çok süt içtikleri için mi oluyor acaba normal mi

13 CEVAP

Gimlihanim

Yavru kedilerde parazitten kaynaklı şişebiliyor. Ama tabi başka birçok nedeni de olabilir. Geçmiş olsun

AdaCoco

parazit de olabilir, veterinere gösterirseniz iyi olur.

serapbersoy

şu an köydeyim eve gidince göstericem

lknur

Parazit olur diye düşünüyorum
Ama fip de olabilir ama yavrularda oluyor mu bilmiyorum

Ozzey

Merhaba yavrulara sadece sen mi bakiyorsun anne kedi var mi

6_zeytin

Anneleri var mı?

Ozzey

Anne yoksa karinlarina incitmeden hafif hafif masaj yapmaniz lazim. Youtube da video vardir. Popolarina islak mendiller silmeniz gerekiyor. Boylece rahat tuvalet yaparlar.

FfUuRrKkAaNn

parazit olabilir ama sıvı fip te olabilir acilen veteriner görmeli

serapbersoy

annesi de var

serapbersoy

ikisinde de var aynı sorun

süt ile besleme yapıyorsanız sindirim sorunu yaşarlar. eğer süt ile besleme yapmışsanız karınlarını ovun ve ıslak bez ile popolarını silin.

serapbersoy

anne sütü emiyorlar 25 günlükler henüz

serapbersoy

bu arada şişlik sert bi şişlik degil sıvı var gibi sanki yumuşak