Yavru Köpek Ödül Maması

Aleynademirtas

Küçük ırk yavru köpeğim için ödül maması ne zaman verebilirim 2 aylık ya da ödül maması gibi çok seveceği ne verebilirim

4 CEVAP

Yagmurshi

merhaba benim de 2 aylık köpeğim var internetten araştırdım 3 aylık köpeklerde başlamak daha doğru diyordu ben oğlumu ödüllendirmek için et veriyorum o da çok değil yavaş yavaş diğer ürünlere geçiyorlar

Aleynademirtas

Teşekkür ederim

duman_cat_world

3 aylıkken vermeye başlayabilirsiniz. Gimcat Sport Snacks köpek ödülleri hem eklem ve kalp sağlığı destekleyici hem de köpekler tadını seviyor. petlebide satışı var.

irmtnc3

3 aylıkken vermeniz daha sağlıklı olur Gimdogun ödül mamaları çok sağlıklı içeriği falan çok iyi olan mamalar Bir de pedigare var o gimdog kadar vitaminli değil ama yine de çok severek yiyorlar