Kedime Kısır Hills,Royal Canin,Proplan Mamaları Kullanıyorm Bir Üst Sekmente Geçiş Yapacağım ?

Gmz91910

Orta sekment mamalardan bir üst sekmente geçiş yapacağım ancak bir fikrim yok orijen acana bozita vb.hangi mamayı önerirsiniz?kısır olduğu için üriner sistemi de destekleyici bir mama arıyorum.

8 CEVAP

cat_expert

acana'nın kısır maması veya her yaş ve ırk için uygun olan Pacifica tercih edilebilir.

Orijen gereksiz pahalı, üst sekmentin üstünde bir mama.

duman_cat_world

Geçisi uzun tutarak dikkatli bir şekilde yapın. Sonuçta tahıllı mamadan bir anda tahılsız ve bol et içeren bir mamaya geçeceksiniz

duman_cat_world

Orijen gereksiz pahalı. Acana Grasslands alabilirsiniz güzel bir seridir. Veya kısır mama Indoor Cat olabilir.

Üriner sistem destekleri yok bu mamaların. Kedinize bol bol su içirmelisiniz üriner sistem sağlığını korumak için.

sahraxfittiko

acana

Merve7

Brit care olabilir kedinize yarayan mamayı kullanın

Palyaco

Exclision sığır etli

HillB

Brit Care ördekli tahılsız kısır, üriner sistem destekli.

Gmz91910

çok teşekkür ediyorum ☺️