Ankara İçin Acilllll Süt Anne Arıyorum

poigio

5 günlük yavru kedi buldum bugün ankara içinde süt anne arıyorum yardım edebilecek kimse var mı?

16 CEVAP

Patili_1

Yaa keşke yardım edebilsem ama mağalesef bi anne bilmiyorum Ankara daki veterinerlere de danışın bazen onlar da süt anne bulabiliyorlar

Cubik

Aslında anne kedinin bu kadar küçük bir yavruyu reddediceğini pek sanmam. Yavru kediyi süt annenin karnına koyarsanız bebek hemen emmeye çalışacak ve anne de direnmeyecektir. ( yani benim aldığım tepki bu olmuştu) inşallah süt anne bulursunuz.

Superisi814

Dilerim hizlica olumlu bir geri dönüş alirsiniz ve anne kedide yavrucaği red etmez...

Patili_1

Bu arada kedilere süt anne bulunana kadar kedileri birliktelik tutun en azından ısınırlar birbirlerini isitirlar

AdaCoco

süt anne bulana kadar birlikte tutun ve sıcak su torbası koyun. ayrıca süt tozuyla besleyip kakalarını sizin yaptırmanız gerekir yoksa ölürler.

koalandalago

  1. yil evleri ve ayranca ahalisi diye face gruplari var oraya yazin imkaniniz varsa. Mutlaka biri cikacaktir.

Snzlc

güncel

Sofia_juju

Güncel

Sofia_juju

Güncel

Sofia_juju

Güncel

Cubik

Güncel

poigio

Veterinere götürdüm.süt tozu ile 2 saat ara ile besliyorum.sıcak su torbası var altında ve tuvaletini ılık ıslak pamuk ile yaptırıyorum.Umarım süt anne bulurum çok küçük çünkü

Snzlc

güncel

Superisi814

Merhaba,
Bahsi gecen yöntem niraz mesakkatli olabiliyor.Bir kac saat arayla geceleri agliyorlar o kadar küçük olanlar.Ama gereken ilgi be dogru yontemlerle hayatta kalabilenler oldu.Tuvalete yardimci olmak ciddi onemli ve uygun sicaklik.Bir ara calisirken boyle yavrucaklar bulmustuk.Kendi sesime uyandim."Ne olur birazcik bende uyuyayim, ise yine uykusuz gidicegim, diye sayikliyordum 😉Dilerim onlari kabul eden bir anne bulursunuz yine de.Kolay gelsin🌼

nilguntaze

05511626800 bu numarayı acilen arayın annenin tüm yavruları ölmüş acil bebek aranıyor Ankara