Gözü Yeni Açılmış Kedi

Goupe

Merhabalar gözü daha yeni açılmış bir kedi var. Çişini yaptırıyoruz ama ne yedireceğiz bilmiyorum. Laktoza karşı bağışıklıkları gittikçe azalıyor sindiremiyorlarmış ama şuanlık süt veriyoruz.

4 CEVAP

kedicigim1054

ona insablar için olan 6 aya kadar süt tozları var onlardan verin

Aysedalgc

Merhaba. Süt tozu vermelisiniz. Eğer gönüllü süt annesi bulamazsanız eğer. Normal süt vermeyin lütfen

Sirinkedisever

Kedi yavruları için anne sütü tozları var onu suyla karıştırıp şırınga veya biberon ile vermelisiniz umarım işe yarar :))

KedimVar

Kedi sütü tozu verin gimcat en iyisi.