Acil, Diş Kırılması!

blue_hpood

arkadaşlar, az önce berlinle oynarken sanırım dişi düştü veya kırıldı. kan görünüyor. endişelendim biraz. bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

23 CEVAP

blue_hpood

şu an sanırım yedi aylık, tam emin olmamakla beraber. umarım süt dişidir. kanlı diş görünce endişelendim. yarın veteriner yolu gözüktü bize yine:D

blue_hpood

dişin düştüğü yere dikkatlice baktım, dibinde diş gözükmüyor.. sanırım dişi kırıldı..

7 aylık bir kedinin hâlâ süt dişi döküyor olması pek olası değil. Tamamen düşmüş ya da kırılmıştır. Sert bir şey ısırdı ya da bir yere mi çarptı ?

blue_hpood

dişin düştüğü yerde diş görünmüyor arkadaşlar. bugün veterinere yetişebilecek miyim bakacağım, olmazsa yarın kesin gideceğim.

busrausta

Yavru kediyse büyük ihtimalle diş döküyordur... veterinere danışma fırsatı bulabildiniz mi, veterinere götüreceğinizi söylemişsiniz de . Burayı da bilgilendirir misimiz

blue_hpood

bugün gitmeye fırsat bulamadım, yarın ilk işim götürmek. güncelleyeceğim burayı.

blue_hpood

arkadaşlar bu sabah bir dişi daha düştü ve şu an bir dişi daha sallanıyor. veterinere gittik, diş döktüğünü söyledi, normal dedi. berlin çok büyük görünüyor fakat altı aylık olduğunu söyledi:D

simbakedi

masallah :D