Yakın Zamanda Royal Canin Hypoallergenic Veya Hills Z/D Alan Var Mı?

gabomb

Fiyatları ortalama ne durumda şuan?

16 CEVAP

gabomb

@TATA4242 Veterinerlerdeki fiyatlar bu sekilde olmuyor malesef. Turkiye'de sadece anlasmali veterinerlere satisi yapiliyor firmalar tarafindan. Dedigim gibi internetten fiyat arastirmasi yapilabilecek bir mama degil lutfen daha fazla zorlamayin sansinizi eger mamalar konusunda bilgi sahibi degilseniz. Yakin zamanda satin almis birilerine danismamin sebebi de bu zaten. Her veteriner farkli fiyat veriyor ve optimal fiyati hakkinda fikir sahibi olmak istiyorum.

Ebrugurkaracayir Sanirim o civarlarda olmali fiyatlari evet. Cok tesekkur ederim.