Yakın Zamanda Royal Canin Hypoallergenic Veya Hills Z/D Alan Var Mı?

gabomb

Fiyatları ortalama ne durumda şuan?

16 CEVAP

gulsump

araştırmanız daha basit olur

gabomb

@gulsump Bildiğiniz üzere internette satışı olan mamalar değiller ve veterinerlerden alınması gerekiyor. Veterinerimden fiyat alacağım fakat kur ve vergi üstüne eklenen fiyatı veterinerler kendi ayarladıkları için yakın zamanda almış olan birileri varsa onlardan da fikir almak istedim.

Palyaco

Brit care obesity kullanmistim 3 ay önce veterinerden 200 tl almıştım berbattı hiç iyi gelmedi kedime royal caninda onermislerdi daha pahaliydi

End_19

Araştırsanız keşke netten

gabomb

@End_19 Elim kolum tutmuyor, gözüm görmüyor. Bir zahmet yardımcı olup araştırabilir misiniz benim için? Kaynak vererek lütfen.

gulsump

Mamaların nette satılmadığını bilmiyordum, kullanan arkadaşlar cevap verir belki güncel kalsın

Bir hafta önce unique veteriner serisi 2 kg obezite maması 260 ya gibi bir şeydi galiba. Başka bir veterinerde 1 ay önce virbac obezite 3 kg 260 tı ama ilçeler farklı. Muhtemelen 1,5 kg sizin mama da 170-200 arasıdır

TATA4242

https://tr.*******.com/kediler/royal-canin/p-3431

TATA4242

*******

TATA4242

M-i-s-c-o-t-a

TATA4242

Sipariş Tutarı: 418,00 TL
Gümrük Vergisi (%20): 83,60 TL
Özel Tüketim Vergisi (%20): 100,32 TL
Gümrüğe Sunma Ücreti: 8,00 TL
Damga Vergisi: 0,80 TL
Toplam Vergi ve Masraf Tutarı: 192,72 TL
Siparişin Toplam Maliyeti: 610,72 TL

Üstüne gönderim ücreti ekleyin 270.81TL

gabomb

**@TATA4242 ** Yurtdışından değil de mümkünse veterinerden alan biri varsa lütfen.

TATA4242

Mamalardan özel tüketim vergisi alındığı için bu şekilde hesapladım.

TATA4242

Vet hekim üstüne daha fazla ekler,4.5 kg fiyatı 900_1000 TL arasını görür.

gabomb

@TATA4242 Veterinerlerdeki fiyatlar bu sekilde olmuyor malesef. Turkiye'de sadece anlasmali veterinerlere satisi yapiliyor firmalar tarafindan. Dedigim gibi internetten fiyat arastirmasi yapilabilecek bir mama degil lutfen daha fazla zorlamayin sansinizi eger mamalar konusunda bilgi sahibi degilseniz. Yakin zamanda satin almis birilerine danismamin sebebi de bu zaten. Her veteriner farkli fiyat veriyor ve optimal fiyati hakkinda fikir sahibi olmak istiyorum.

Ebrugurkaracayir Sanirim o civarlarda olmali fiyatlari evet. Cok tesekkur ederim.