Mystick Mama

iremdemir16

Daha yüksek mama almayı düşünüyordum ama maddi olarak zorlanıcam ailemde karşılayabilecek durumda değil o yüzden orta sekment mama geçme kararı aldım kısırlaştırınca. Mystick mama geçicez değerlerini resim olarak ekliycem sizce iyi midir.1,5 kgsi ortalama 45 50 lira

18 CEVAP

Aleynaql

Bence içeriğin yüzde 70 iyi ama taurin oranlarını incelerseniz daha iyi olur

defneb

Icerigi eger dogruysa bu fiyata cok iyi ama bu fiyata bu icerigin olucagini turkiyede hic sanmiyorum, acikcasi Ben guvenmiyorum

zzeynepbetul

Eğer içeriği gerçekten belirtilen değerlerde ise güzel bir mama.