Mystick Mama

iremdemir16

Daha yüksek mama almayı düşünüyordum ama maddi olarak zorlanıcam ailemde karşılayabilecek durumda değil o yüzden orta sekment mama geçme kararı aldım kısırlaştırınca. Mystick mama geçicez değerlerini resim olarak ekliycem sizce iyi midir.1,5 kgsi ortalama 45 50 lira

18 CEVAP

gulsump

İçeriklerinden pek anlamıyorum ama 1,5 kilo için 50 lira çok ucuz, güvenilir mi bilemedim

Seymaaacaan

Mystic benim kedilerime yaramamıştı. İçeriği bana pek doğru gibi gelmiyor açıkçası. Natura mamaya bakabilirsiniz, şu sıra hills te ucuz içeriği güzel

Seymaaacaan

1,5 kg 50 tl ve ucuz geliyor, acınası haldeyiz. Yurt dışında 2kg mamalar hep 10-15🤦🏻‍♀️

melisberk

ben de iki kedim için kullanıyorum mystic'in kısırlaştırılmış versiyonunu, ikinci 15 kiloluk paketteyiz şu anda. arada golosi ve brit premium kullandım (kilo başına fiyat olarak mystic ortalama 15 gibi, brit ve golosi 25-30 gibiydi). mystic bu ikisinden daha iyi geliyor bizimkilere, içeriği de (doğruysa eğer) daha iyi gibi görünüyor.
bir de eğer tek seferde yüklü miktar (200 gibi mystic için, daha iyi mamalar için 400-500'e çıkıyor) verme imkanınız varsa mamaların 10-15 kiloluk versiyonlarını almanız 1.5 kiloluk almanızdan çok daha iyi olur, arada kilo başına epey bir fark oluyor o şekilde. bunu yapamıyorsanız belki güvenilir bir petshop'tan açık mama almayı da düşünebilirsiniz, çok önerilmese de mecbur kalabiliyoruz bazen.

Aleynademirtas

İçeriğini ben de araştırdım fiyata göre bence güzel ama yine de yanında kemik suyuyla tavuk ciğeriyle beslerseniz daha iyi olur

theyusra

bana mystic çok güvenilir gelmiyor ya, (denemedim ama güvenilir olduğu için öneriyorum) obivan selection serisi güzel duruyor bir bakın isterseniz

Palyaco

Uygun fiyatlı mamalar içinde en iyisi

Snzlc

hermos pet firmasına e mail atarsanız numune alabilirsiniz kediniz severse devam edersiniz

_SeNa

Önerilen bir mama. Önce az alın kediniz severse 15 kg lık olarak da satiliyor, kilosu uyguna gelir onları da bir inceleyin

aeri-l

Sitesinde 300 gr numune gönderimi vardı 10 tl kargo ücreti karşılığında bir deneyin bence eğer hala gönderim varsa memnun kalırsanız alın

Lils

Ben şubattan beri kullanıyorum memnunum ama bunun yerine bence 7kg brit care vs. alabilirsiniz biraz daha kilo başı fiyatını arttırıp ya da obivan selection. 4 Ekim kampanyalarında baya indirim olur büyük ihtimalle. Ben 15kg almıştım aşırı uygun olmuştu

Azemm

Biz çekilişten kazanmıştık. Tavuklu yavru kedi mamasını kullanıyoruz. Kedimin tüyleri çok yumuşadı, parlaklaştı. Dışkısının formu çok güzel. Tahlilleri çok temiz. Hatta veteriner kullandığımız mamayı sordu. Tüyleri ve iç organları çok sağlıklı dedi. Benim kedime çok iyi geldi. Numune alıp deneyimleyebilirsiniz

iremdemir16

Numune alıp deniycem sağolun

patileia

Bizimki hiç sevmedi açlıktan biraz biraz yiyordu sadece (ilk aldığımda sevmişti oysaki). Teyzemlerin kedisi de ağzıma bile sürmüyordu aç kalınca ancak yiyordu. F/p ürünü diye almıştım ama maalesef olmadı. Bozitaya geçtik yemesi arttı.

duman_cat_world

Mystic bana güven vermiyor. BOZITA veya GOLOSI tercih edebilirsinizç 10-20 kg olaarak alınca gayet uyguna geliyor içeriği çok güzel.