Çok Önemli Cevap Verirseniz Sevinirim?

Seyma6390

Bizim mahalleye iki köpek doğurmuş 12 yavru vardı ikisi parazitten öldü birkaçı da ölecek gibi onları eve alıp iyileştirip bıraksam annesi geri kabul eder mi acaba? Almasam da içim rahat etmiyor iki tanesi parazitten öldü bunlar da hep pireli ve keneli.

4 CEVAP

Seymaaacaan

İç parazit tedavisi genelde kolay oluyor. Annelerinin yanında köpeklere iç parazit hapı içirebilirsiniz

Seyma6390

Sadece iç parazit değil pire ve kene çok fazla bir de bunlar daha üç haftalık hap icirilmez

blue_hpood

bu konuda veterinere danışın. keneler ciddi sıkıntı.

Seyma6390

Köpeklerden ikisini annesinin yanına bıraktım ertesi sabah araba çarpmış ölmüş. Çok üzüldüm çok çaresiz hissediyorum diğer iki yavru bende ne yapacağım gerçekten bilmiyorum bir karar vermem gerek. Anne birini kabul etmedi itti diğerini biraz emzirdi. Annenin daha bir sürü yavrusu var.