Kedim İç Parazit Döküyor

gulayk7

Yavru kedimin iç paraziti var ilaç kullanıyoruz. Fakat bu tedavide çok güçsüzleşti, saflaştı. Yemek yemesinde sorun yok ama insan korkuyor öyle görünce. Daha yavru ilk parazit uygulaması. İğneye dayanamaz diye şurupla yaptık. Büyük bir kurt çıkardı. Ama hala durgun hiç hali yok. Süt tozu takviyesi de yapıyorum.

3 CEVAP

patidostu17

ben yetişkin 2 kedim için ilk önce iğne yaptırmıştık ikinciye sırası geldiğinde veteriner bu sefer hap verdi. Gözlemlemelerime rağmen yaklaşık 2 gün böyle sakin kalıyorlar. Sizin kediniz yavru ise daha fazla halsiz kalabilir. Ama geçici olduğunu düşünüyorum. Veterinerine danışarak vitamin ilacı veya iğnesi yaptırabilirsiniz.

MunevverOzturk

Multivitamin veya yavru kedi enerji paste leri var belki ise yarayabilir çok geçmiş olsun :(

buusracikk

Parazit döküyorsa halsiz olmaları normal diye düşünüyorum ben de 2 kedimde aynı sorunu yaşadım onlara da hap icirdiler parazitleri dışkı yoluyla döktüler onlar da 1 2 gün halsizdi. Yine de içinizin rahat etmesi için bir veterinere danışabilirsiniz. Geçmiş olsun ❤