Benty Sandy Kedi Kumu?

alicebrown

benty sandy kedi kumu kullananlar varsa düşüncelerini yazarsa sevinirim topaklanması nasıl vb.

5 CEVAP

Biber2021

Bende baya araştırdım ve en son lindocat aktif karbonlu kutuda olandan almaya karar verdim 2kedi2aslan1ev instagram sayfasında hikayelerine bakabilirsiniz bende orda karar verdim

duman_cat_world

Benty Sandy kumu derken petlebide satisi olan Sandy Marsilya sabunlu kumdan vs. mi bahsediyorsunuz? baska bir marka mi?

buusracikk

Aynı marka kumun hem pudralısını hem de sabunlusunu kullandım hala da kullanıyorum topaklanması güzel fakat her kokulu kumda olduğu gibi ne kadar sürekli temizlense de havalar sıcak olduğundan koku sorunu oluyor

dilanbulent

Ben kullandım. Maalesef memnun kaldığım bir kum olmadı. Koku tutması gayet iyiydi, toz da yapmıyordu, fakat topaklanması rezaletti. Kürekle alamıyordum bile çişleri. Çamur gibi oluyordu.

Pofupof

Çok koku yaptı