Bi Tuhaflık Var

Kedimin üst bıyık kısmında bi anda şişlik oluştu sizce neden olmuş olabilir

7 CEVAP

Superisi814

Bazi agiz sorunlarinda yemede ilk basta sıkınti gözlemlenmez.Dislerini ve agiz icini iyi kontrol etmek gerekebilir.
Bir sey sokmus ya da kendi kasirken de yapmis olabilir.Ihtimaller fazla.
Sis devam ederse hekime ulasin lütfen.

Minigimmm

Ağzını bir yere çarpmış olabilir mi, yada enfeksiyon oluşumu vardir. Kızarıklık, deride bir renk değişimi var mı şişkinlik dışında

_SeNa

Ağzının içinde, dişinde bir problem var mı

Hayır yok sadece ustte şişlik var yemek yemesi oynmasi her şeyi normal

gulsump

arı sokmuş olabilir mi acaba

Azemm

Diş kökü iltihap kapmış olabilir belki. Veterinere danışmakta fayda var.

Ozzey

Merhaba
Veteriner hekiminize danisin.