Dış Parazit Damlası

indovf

Merhaba. Dışarıda baktığım bir kedi var. Ona uygulamak için petshoptan dışparazit damlası aldım. fiprovet drop damlatma çözeltisi ismi. Kullanan var mı? Normalde veteriner harici sağlık eşyaları alınmamalı biliyorum. Fakat internette kötü bir yorum görmedim. Petshopta iki secenek vardı ve iyi olduğunu düşündüğümü aldım. Petshoptakiler gerçekten çok pahalıydı ve sokaktaki her hayvana öyle uygulayamazdım. Deneyen varsa bilgilendirebilir mi

2 CEVAP

Snzlc

ürünü kullanmadım bilmiyorum ama sokaktakileri toplu olarak aşılamak istiyorsanız veterinere söyleyin köpekler için olan parazit damlalarını kediler için küçük dozlara bölüyorlar

indovf

Bunu bilmiyordum. Çok teşekkürler. Epey avantajlı olur benim için