Oscaryum Mu Orga Kitty Mi

pelet kullananlar kullanıcılar sizce hangisini tercih etmeliyim

6 CEVAP

gulsump

orga kitty

duman_cat_world

topaklanmayan cok uzun sure dayaniyor bizde. hic koku, tozutma vs. de yok. orga kitty daha iyi biz onu kullandik.

oscaryum agir cam kokuyor kedi tuvaletini yapmak istemeyebilir

beyzathemoc1

topaklanmayan kullanmayın iğrenç

şuan zaten alışacak mı falan diye denemelik alacağım topaklananlar daha maliyetli gözüküyor

beyzathemoc1

aslında değil topaklanmayan daha az dayanır ben oskaryum kullandım hem alışmadılar hem de çok kokuyordu

Pollythelilly

Oscaryum kullanıyoruz.Düzenli temizlendiğinde koku vs problemler yaşamadık.