Köpek Kemiği

Aleynademirtas

Oğlum için daha önce dişlerini kaşıması için çubuk almıştım ama hiç sevmediği önebileceğiniz bir şey var mı petlebiden

5 CEVAP

End_19

Benim ki de ilk başta o çubukları sevmedi. Ben biraz aıcak suda bekletip verdim o şekilde alışmıştı.

End_19

Daha sağlıklı olsun isterseniz yutamayacağı büyük kemikleri de verebilirsiniz. Ben dana ya da kuzu kemiği olursa biraz üzerne kaybar su döküp bekletiyorum ve soğutunca örtü serip o şekilde veriyorum. Küçük ırk olduğu için 1 saate yakın uğraşıyor

duman_cat_world

kopek dis kasima aleti diye aratirsaniz cikabilir. baska bir fikrim yok, kopek bakmiyorum.

Aleynademirtas

Teşekkür ederim benimkinde küçük ırk dediğinizi deneyeceğim

Aleynademirtas

Teşekkür ederim benimkinde küçük ırk dediğinizi deneyeceğim