Kokusuz Kum

Mehmetneroo

Arkadaşlar kapalı kedi tuvaletine geçtik kokusuz kum önerir misiniz

10 CEVAP

cat_expert

bütçe müsaitse tabii ki ever clean ama fiyat/performans ürünü arıyorsanız vancat aktif karbonlu gayet iyi bir kumdur, kedimin tuvalet kabını odamda tutuyorum ve sıfır koku var, kapalı tuvalet kullanıyoruz fakat kapağını çıkarttım sadece üstü kapalı giriş yeri açık ona rağmen koku yok topaklanması zaten çok iyi, tozutması her kum kadar var sıfır toz olayı ever clean haricinde mümkün değil.

duman_cat_world

Mırmır aktif karbonlu kum olabilir

duman_cat_world

Aa bi de memnunum:)

irmtnc3

Ever clean extra topaklanma kokusuz kedi kumu

Betulb97

Reflex aktif karbonlu

Warriorsans

Pelerin kum idrar kokusu 0 kakasını da yapınca direk tuvalete atıyorum

Pofupof

Vancat Aktif karbon üzerine tanımıyorum.

Biber2021

Bende lindocat aktif karbonlu premium sipariş verdim umarım bugün gelir

vancat aktif karbonlu güzel bir kum yani koku tutması muazzam topaklarda güzel ama benim için eksileri çok dağılması ve çok tozutması ben mycat aktif karbonludan çok memnun kalmıştım topaklar vancat kadar iyi değil maalesef ama dağılma ve toz da kat be kat daha iyi koku tutması çok güzeldi

2 aydır lindocat ince taneli kokusuz kum kullanıyoruz. Sıfır tozutma, topaklanması çok iyi. Etrafa biraz dağılabiliyor ama tuvalet önüne elekli paspas koydum paspasın dışına çıkmıyor taneleri. Fiyatı da uygun, 10 lt alıp deneyebilirsiniz :)