Kedimin Ayagi Kirik Olabilir Mi?

izmirlies

sitenizde yeni birisi olarak merhabalar.
Özenim 2 kere balkondan düştü ilkinde sol arka ayagina basabiliyordu ama tam olarak degil. Sonra nasil olduysa tekrar dustu bu sefer ayagina hic basamiyordu ama ne acisini hissediyor nede miyavliyordu. Korktum veterinere götürdüm veteriner film cekti 4 kere kirik olabilir dedi. Kirik varmi yokmu dedim yok gibi görünüyor dedi tekrar tekrar cekti kirik yok dedi ama hala emin degil. 450 lira para verdim röntgen icin. sinirlendim adama ciktim. Ayagi suan azda olsa hareket ettiriyor ama tam kullanamiyor. Uyurken falan gerildiginde hareket ettirdigini gördüm. Sizce ne olmus olabilir. Bazi veterinerler para tuzagi olmus cunku kimse yanlis anlamasin.

12 CEVAP

hannnngggg

kediniz ilk düştüğünde neden kedi filesi yaptırmadıgınızı ikinciye düşmesini beklediğinizi anlamıyorum ya birde sinirleniyorsunuz çıkan ücreti görünce bu 450 tl değil 4500 tl de olabilirdi boşuna veterineri suçlamayın tek sorumsuz sizsiniz burada

beyzathemoc1

başka veterinere götürün ve balkonunuza file taktırın

gulsump

Kusura bakmayın ama ikinci düşmesini neden beklediniz? Niye önlem almadınız?

Renklipati

Öncelikle geçmiş olsun
Balkona mutlaka file taktırın daha kötüsü olmadan
Sorunuza gelirsek zaten röntgen çekilmiş onları alıp başka veterine gosterin en azından net fikir verir . diğeri maşallah hiç anlamamış olabilirde olmayabilir de ne demek röntgen den bile anlamıyorsa o parayı da hak etmiyor demekki

izmirlies

File siparisi verildi bekliyorum.

Lunaveelmas

Imm bi düşünelim evet ayağı kırık olabilir

izmirlies

Oncelikle sunu belirteyim bilerek isteyerek yapmadik bunu. Ve islerden dolayi vakit bulamıyorum. Ben sadece kirik oldugunda nasil bir tepki verir kimildatabilirmi. Yada dokuda bir sikinti olupda bu yuzden mi boyle diye sizlerden bilgi almak istiyorum.

izmirlies

Parasinda degilim. Sen veterinersin kardesim bilmiyorsan baska yere oner gec 1 bucuk saat hayvanin canini yaka yaka rontgen cekti. Ben bu konuya sinirlendim

simbakedi

emin degilseniz olana kadar baska veterinere goturun o rontgeni alip. degildir diyip kediyi evde tutmayin

Lunaveelmas

Başka veterinere de gösterin bence bazıları boşuna hekimlik yapıyor para tuzağı için belki de kediniz de ciddi sorun olabilir düşmelerde iç kanama eiskş vardır her zaman belirtisini göstermez geçmiş olsun

blue_hpood

üzgünüm ama evde bir can varken işi falan bahane etmenizi anlamıyorum. bebeğiniz olsa önlem almayacak mıydınız? üstelik iki kez düşmüş? üstüne üstelik para isteyince veteriner sinirleniyorsunuz. parayı falan geçtim burada mevzu vicdan, ne diye hiç file taktırmamıştınız? iki kere de düşmesine göz yumup 450 lira için sinirleniyorsunuz. doğru düzgün başka bir veterinere götürün, hayvan acı çekiyor. nasıl olduysa tekrar düşmüşmüş!

izmirlies

Ayagi burkulmus sargiya aldilar kirik falan yok şükür. Parasinda falanda degilim bazilari hala anlamiyor. Ozenime bakip emin degilsen yapma kardeşim o isi o zaman. Iyi etsin isterse 10 bin istesin. Anladim ki burda dusunceniz ozenim dustu diye umursamaz oldugum. Ama umursamaz degilim. Herkese teşekkür