Yavru Köpek Maması

ILoveF

İlk defa köpek bakacağım. Onun için mamaları hakkında pek bir fikrim yok. Reflex marka aldım 1 kg denemek için severek yedi. Nasıl bir mama önerir misiniz? İçerik olarak çok kötü değilse eğer 15 kglık paketini alacağım. Çok iyi kalitede mamalara bütçem yetmez malesef. Ekonomik ve köpeğimin sağlığına zarar vermeyecek birşey olsun istiyorum. Haftada bir yaş mama ve bazı besinlerle ek takviyede yapacağım ama çoğunluk kuru mama ile beslenecek.

5 CEVAP

ILoveF

Mysticte güzel evet içerik olarak kedi mamalarını seviyorum kullanıyorum kedilerime. Ama alıp deneyecek satan bir yer yok buralarda 1 kilo filan yer mi yemez mi tereddüt ettim

irmtnc3

Mystic bonocibo felicia bu üçlüyü dönüşümlü kullanarak veriyorum ve memnunum severek yiyorlar Reflex plus olanı daha iyi siyah paketler

irmtnc3

Köpekler genel olarak seçici hayvanlar değiller o yüzden bence yer Online 2,5 kg alıp deneyebilirsiniz

irmtnc3

Köpekler genel olarak seçici hayvanlar değiller o yüzden bence yer Online 2,5 kg alıp deneyebilirsiniz

End_19

Felicia fiyat olarak ve içerik olarak iyi görünüyor onu tavsiye edebilirim