Kedime Dis Parazit Damlası Sürdum Bı Gün Sonra Üstüne Birşeyler Dökmüş Etkisini Gösterir Mi

melikecet

Kedime dış parazit damlasini sürdüm ertesi gün pizza sosuna bulandı özellikle kafası ve ensesi kafasını çok az ıslak peceteyle sildim onun haricinde ellemedim damla etkisini gösterir mi sosun içinde sarımsak vardı bişey olur mu

5 CEVAP

buusracikk

Sorun olacağını düşünmüyorum damla tamamen kuruduktan sonra sorun kalmıyor derinin altına geçmiş oluyor çünkü

melikecet

Islak bezle temizlesem olur mu yani veteriner 3 gün yıkama dedi

buusracikk

Yıkama konusunda bir bilgim yok ama sorun olacağını sanmıyorum su değmiyor sonuçta ve dün yaptırmışsınız zaten etki etmeye başlamıştır

melikecet

Hala kaşınıyor ve oradaki tüyleri hep yolunmus ve yolunuyor yıkamam gerek ne yapicam bilmiyorum şuan

indovf

Yıkayın fakat sonrasında veterinerinizi arayıp bilgilendirin. Damlanın tekrarlanması gerekliyse o size bilgi verir