Ağız Kokusu Hakkında

Azemm

Arkadaşlar merhaba, kedimin ağzı çok kokuyor. Bir de beraber uyuduğumuz için uykusunda esnemesi beni çok etkiliyor. Sizde durum nasıl? Cleapet'in ağız kokusu karşıtı suya katılan bir ürünü var. O ürün dışında ne önerirsiniz? Cevaplarınızı bekliyorum ^^

9 CEVAP

Ne olur ne olmaz diş etlerine falan bir baktırın iltihap olduğu için kokuyor olabilir. Ağız sağlığında bir problem yoksa mama değiştirin, kedinin ağzı kolay kolay kokmaz.

Superisi814

Merhaba,
Benimkinde de oyle oldu.Kendimce agzini yokluyordum , hiç bir sey goremedigim icin , o anda kullandigim mamadan sandim.
Dış cekimi yasadik ve gingivit.
Bence bir hekiminiz görsün, agız kokusu mamadan olabilir, diş ve dis eti sorunlarindan, böbrek sorunundan.Erken teşhis olabilsin diye belirtiyorum.
Sonra ürünlere yine de yönelin derim.

Azemm

Veterinerde herhangi bir sorun yok denildi. Mamasını da değiştirdim. Yine devam etti. Sadece esnerken kokuyor . Yarı yarıya barf besleniyor ayrıca

eneskolon

Ben çiğ etle besliyorum ağız kokusu olmuyor gimcatin diş tabletleri var onları kullanmayı deneyebilirsin yorumlarda ağız kokusuna iyi geldi diyorlardı

Azemm

Yani dışarıdan gelen bir koku yok. Gidip ağzını kokladığımda da koku gelmiyor. Esnerken olması normal dediler. O yüzden cleapeti mi kullansam dedim. Ama gimcata da bakacağım. Yanıtlarınız için teşekkür ederim

irmtnc3

Hekiminizin görmesini tavsiye ederim Bizde ilk mamadan sandık ama ciddi bi iltihaplanma olmuş tedavi sürecinden sonra bir şey kalmadı Tedavi sürecinde ve tedavi bitikten sonra damla kullandık adını hatırlamıyorum ama yeşildi ve suya katılıyordu

kadergundogdu

ilk önce içeriği iyi olan bir mama sonra nano sprey var onu alın

Azemm

Annemlere yazdıklarınızı okudum. Ve şunu fark ettim. Sadece yaş mama yediği zaman ağzı kokuyor. Veterinerin de dediği gibi bir sıkıntı yok. Yaş mama verdiğim günler tablet ya da suya katılan sıvılardan kullanacağım... Yanıtlarınız için teşekkür ederim..