Yavrularınıza Alıp En Çok Memnun Kaldığınız Şeyler

MunevverOzturk

Bazen çılgınlar gibi alisveris yapasim geliyor miniklerime ama malum her şey çok pahali oyuncak alsak oynamiyorlar yatak alsak yatmıyorlar 😅 ama alasınızda geliyor biliyorum.Neler alıp nelerden memnun kaldiniz ya da memnun kalmadiniz merak ettim

22 CEVAP

cat_expert

kesinlike furminatör.

düzenli tararsanız kesinlikle tüy dökümünü azaltıyor, ölü tüyleri aldığı için arkadan gelen canlı tüyler ortaya çıkıyor. bir kere alıp ömür boyu kullanırsınız parasını hak eden bir alet.

citirbebegim

3 katlı toplu oyuncağa bayılıyor. Kırmızı yumuşak topu var onu çok seviyor ve hasır ince ip hastası 🥰

bende oyancak yatak vesaire almadım
oyuncaklar için kardeşimin peluş oyuncakları favorileri resmen gecenin üçünde odama taşıyor ve cevizle oynamayı çok seviyor geceler çok ses çıkartıyor hatta gece önünden alıyorum yenisini bulup oynuyor 🙄😂

sahraxfittiko

kağıt parçası , zilli top ve tüylü zilli olta favorilerimiz. aldığım bir hacı yatmaz fare vardı bir tek onla oynamadı küçükken baya oynardı ama şimdi oyuncağın varlığından haberi yok birde tırmala tahtasını kullanmadı sadece kaşınma şeysisini kullandı :(

Azemm

Bu başlıkta soru açılması çok iyi olmuş. Okuyup yeni ürünler keşfettim. Alış veriş yapmak isteyenler illa ki faydalanacaktır. Bizim favori oyuncaklarkmız: yumak, toka, çorap ahahahah

Geneticist

3 katlı toplu oyuncakla ben oynatmazsam eğer önlerinde dursa yine oynamıyorlar. Ama bir mamadan hediye küçük peluş bir fare çıkmıştı. İçinde 1-2 küçük boncuk var ses çıkarıyor. İşte o oyuncağa hepsi deliriyor. Biri kaparsa hepsi peşine düşüyor onun 😂 kavga çıktığı için internetten 3 tane daha aldım ama yine ortalıkta yoklar. Ya dolapların altında ya da yatakların😄😄 Flamingo fare olarak aratırsanız minik tüylü peluşlar çıkıyor sanırım m a r k a m a m a da 2li olarak satılıyordu. Diğer sitelerde 60 lı olarak vardı.

MunevverOzturk

@Azemm teşekkürler çok kararsız bir insanim kedilerimi dedigim gibi her seyi alasım geliyor mesela bu post sayesinde haciyatmaz alacagim kedilerimin seveceginden eminim furmirator alacagim 3 katli top oyuncagi da olabilir hepinize tesekkurler ^^