Kedimin Kakasında Anormallik Mi Var ?

MunevverOzturk

Bazılarında boyle lekeli gibi olmuş kum bilemedim iki kedim iki tuvalet var ama karisik kullaniyorlar tuvaletler yanyana hangisine ait bilemedim acaba topaklanirken kum mu oyle renk almış kanli mi normal mi bilemedim

6 CEVAP

Enesdgn

bana normal göründü, örneği veterinere götürürseniz daha net cevap verir

simbakedi

kum rengini almis merak etmeyin

MunevverOzturk

Resimde kahverengi ama baktigimda daha kızılımsı gibi olunca endiselendim kedim daha önce bagirsaklariyla ilgili sıkıntı yasadigindan en ufak bir farklilikta korkar hale geldim o yüzden bazen veterinerimi ve burayı darlıyorum 😅

MunevverOzturk

Tamam içim rahatladı biraz olsun teşekkür ederim ^^

Phoenix3

Normal duruyor bir sıkıntı yok

simbakedi

ben de anlik kriz geciriyorum ama kan olsa kumda degil kakada olur :D o yuzden rahat olun