Kedim Yatağıma İşedi

Bayanminnak

Hiçbir kızgınlık falan da yoktu. Hatta tatlı tatlı hırıldıyordu. Kızınca benimki asla hırlamiyor. Küsüyor,gidiyor. Geldi oyun oynadı sevdirdi kendini. Yatağın üzerinde biraz dolandı. Geldi başladı ellerimi yalamaya. Boynunu sevdirmeye falan. Ki hic bilmem bu kadar elimi yalasın. Yaladı yaladı. Bir baktım yatağın üstü ıslak. Fark ettim hemen kızdım zaten. Eğdi hemen başını. Üzüldü. Anladım da... Tutamadı desem hiç oyle bir sorunu yok. Istedigi zaman gidiyor. Tuvalete çıkması falan da normal. Neden yapmış olabilir ? Bir hastalık vs olabilir mi ?

5 CEVAP

Aysedalgc

Her hangi bir kokudan kaynaklı olabilir. Benimki de dışkısını yapmıştı :D ama bir daha yapmadı hemen temizleyin koku kalmasın sirkeyle de üstünden geçin eğer yatağa geçtiyse

betulaltundal

Genelde çok şımaran kediler ilgi arsızlığından yapıyor bu hareketi eğer kızgınlık belirtisi değilse, belki de arkadaşın dediği gibi kokudan da olabilir.

zehraaozlu

Eğer kediniz yavruysa yavrularda çok oluyor bunlar. Benimki annesinden 2 aylıkken ayrılmasına rağmen 9.aya kadar rahat 6-7 kez yatağa yapmıştı

Bayanminnak

Neden yaptı peki ? Daha 2 aylık. Ki pis bir koku da yoktu işin aslı

zehraaozlu

Tam anlamıyla alışmadıkları için işaret koyuyorlar sınırlarını çiziyorlar. Birde yün yorgan-yastık kokusunu annelerinin memelerinin kokusuna benzetirlermiş bu yüzden de koku bıraktıkları olurmuş. Çiş yaptığı yeri temizlerken kediniz asla görmesin aynı yere tekrar yapar