İdrarını Yaparken Zorlanıyor Sanırım

Thesudeaskin

Merhaba herkese, bugün oğlumun çişini yaparken kum kabında 5-10 dakika oturduğunu farkettim. Daha önce öyle bi sorunumuz yoktu. İdrar yollarında falan bi sıkıntı mı var yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

simbakedi

miyavlama vs oluyor mu, cisini baska yerlere damlatiyor mu ya da cisini yaptiktan sonra 1-2 damla yapio cikiyor mu? benim bildigim belirtiler bunlar. eger yoksa belki micmak icin yer secememistir :D