Kedim Beni Oyun Arkadaşı Olarak Mı Görüyor ?

pebina

Eşim severken mırıl mırıl uyuyor neredeyse ben geliyorum tam seveceğim dönüp ısırıyor kolumu yakalıyor :D Çevremde çoğu kişi eşinden çok oyunu sen mi oynatıyorsun diye soruyor evet elimden geldiğince oyun oynatıyorum. Onlarda seni oyun arkadaşı olarak görmüş ondan böyle davranıyordur diyor. Sizce?

10 CEVAP

Cubik

@simbakedi kimisinin kölesi, kimisinin hizmetçisi, kiminin, arkadaşı, kimisinde annesi. Tamamen kedilerin tercihi :)

pebina

mesela elimi çekiyorum yere oturuyorum bana sürünüyor dönüp dizimi dirseğimi ısırıyor kafasını sürüyor duruyor miyavlıyor :D oyna demek herhalde bu sonra devam ediyoruz elimi uzatınca bir elimi kapıyor diğer elim ile seviyorum. Yoksa hiç sevdirmiyor. He bir de eve ilk gelişimde mırıl mrıl sarılıyoruz beni yalıyor seviyor 5 dakika sonra oyuna geçiyor :D

Kediler için evdeki herkesin farklı misyonu var. Siz daha çok oyun oynuyorsanız özellikle elinizle, elinizi oyuncak olarak görüyor olabilir evet.

irmtnc3

Bizde de aynı annem ne isterse yapıyor onun kucağında mışıl mışıl ablamla bize gelince tüm enerjisi geliyor Galiba evet bizi oyun arkadaşı gibi görüyorlar

İki kedim birbirlerine aynı şeyi yapıyolar. Mesela birini vete götürdük eve gelince 10 dk yalaşıyolar sonra oyuna kavgaya başlıyolar. Oyun için birbilerine gidiyolar sevgi için de gidiyorlar ama o çok uzun sürmüyor başlıyolar kavgaya. İki kedi arasındaki ilişki sizinle kediniz aranızdaki ilişki gibi

pebina

alınmam olabilir :D mama su tuvaletin temizlenmesi ödül mamaları daha çok benden hizmet görüyor. Kölesi oldum valla :) bu iyi bir şey mi kötü mü çözemiyorum. Bazen ellerim baya çizik oluyor ama ne yapayım diyorum daha da seviyorum :)

simbakedi

köle olarak goruyor desem cok alinir misiniz hahahshhshs evde de ben kedimle daha cok ilgileniyorum ama bana sadece isi dusunce gelir. kardesime yine bi tik daha nazik davraniyor :D sizde de olabilir oyle

simbakedi

hepimiz köleleriyiz ama bazilari onlara gore daha az köle diye dusunuyorum :)

busrausta

Benim kedilerim de benimle oynamayı çok seviyor bana karşı daha ilgililer gibi. Evde ki herkes çok seviyor ama bizim aramızda ki bağ çok farklı. Demek ki sizi kendisine daha yakın görüyor ne kadar güzell☺

pebina

Valla 5 gündür evde misafir var onlar bile fark etti senin tüm hareketlerini takip ediyor çağırıyorum geliyor oynuyoruz hemen :) bu güzel bir şey ben de mutluyum bu durumda her ne kadar ellerim parçalansa da :D