Kedimin Karni Ağrıyor Olabilir

arkadaslar merhaba kedim normalde gobegine dokunulmasindan hoslanir ama bugun oraya her dokunmamda uzucu sekilde miyavladi sabah da çene ve kulak bölgesini cok kaşiyordu. dün mama bittigi icin farkli bir markanın yaş mamasini vermek zorunda kaldim gida alerjisidir muhtemelen. ishal falan yok. karantinada oldugumuz icin veterinere goturemiyorum sizce ciddi bir şey midir evde yapabileceğim alternatif bir şeyler var mi lutfen yardımcı olun

3 CEVAP

buduu

bence vetinize mesaj atıp durumunuzu anlatın illaki yardımcı olacaktır , geçmiş olsunn

theyusra

ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum bazen sırf nazlanmak için bile yapıyorlar 😁 ama bence de veterinerinize bir sorun belki bir şey önerir

kadergundogdu

komşuya rica edip kötürsünler veya veterinerinizi arayın danışın