Kedimi Dış Parazit Damlasindan İki Gün Sonra Yıkamak Zorunda Kaldım İse Yaramis Midir

melikecet

Kedim pizza sosuna bulandı dün bende yikamadim ıslak bezle silmiştim bugün farkettim gece kendini yolmus ense kısmını tüyleri seyreklesmis parçalamış kendini resmen mecbur yikadim tam 2 gün 4 saat falan oldu ama hala kasiniyodu ise yaramis midir damla

3 CEVAP

Renklipati

Ense damlası uygulanan bölgenin 24-48 saat boyunca ellenilmemesi, 3 gün boyunca da yıkanmaması gerekiyor etkisini azalttığı için.. veterinere danışın tekrar yapmak isteyebilir

Cookietobby

1 hafta yıkamamanız gerekiyordu

kadergundogdu

3 gün yıkanmaması gerekiyordu etkisi azalmıştır veterşnere sorun tekrarlanabilir