1 Yaşındaki Kedim 3 Gündür Su İçmiyor

senayarar

Arkadaşlar merhaba kedim 3 gündür hiç su içmedi. internetten baktım sıvı mama yüzünden olabiir vb yazıyordu ama bizimki sıvı mamadan sonra bile hemen su içerdi. şimdi hiç yok. fısfısla (su var içinde) tüylerini ıslatıyorum hemen yalanmaya başlıyor. oradan belki biraz su içebiliyordur emin değilim. su kabı her gün yıkanıyordu zaten, dün 2 kere yıkadım artık çaresizlikten. biz ailecek çok su içeriz ve su içimine israfına vb çok dikkat ederiz şimdi kendi kedim içmeyince panik oluyorum ister istemez. ne önerirsiniz? nasıl düzeltebiliriz bu durumu? gerçi onun bir bildiği vardır ama, yine de sorma ihtiyacı hissettim.

5 CEVAP

gulsump

üç gün çok uzun bir süre veterinere gösterin

_SeNa

Veterinere danışsanız daha iyi olur götürmeseniz bile telefon açıp sorun

Lils

Normalde 3 gün içmese ölür zaten. Yaş mamadan vs. yeterli su alıyor demekki. Eve birkaç su kabı koyabilirsiniz. Belki öyle dikkatini çeker ve içer.

Ozzey

Merhaba veteriner hekiminize danisin. Tuvaletinde cis var mi. Idrar yolu enfeksiyonu olmus olabilir. Gecmis olsun.

Kebikec

Geçtiği yerlere fazladan su koyun. İçmemesi iyi değil. Benimkide mutfaktaki kabından mama yiyor suyu içmiyor holde duran kaptan gidip su içiyor. Bu şekilde de içmiyorsa sağlık sorunu vardır.