Acil Kedimi Anestezi Sonrası Nasıl Sakinleştirebilirim

Yaklaşık 5 aylık kedimin bu sabah kafasına cisim düşmesi sonucu çenesi yarıldı veterinere gittik dikiş atıldı kafasındaki koruyucu plastikten rahataız oldu sanırım yakşaık yarım saat önce çok kötü oldu delirecek hale geldi zor tuttuk sakinleşti brikaç kez daha yeltendi ama izin vermedik şimdi yatıyor ama bu durum ne kadar sürer sanırım gözünü çizdi gözünde kan gördüm veteriner kutusundan çıkarmayın dedi ama kutusunda daha berbat hale gelir tutamayız diye dışarıda baş ucunda bekliyorum çok korkuyorum bu durum ne kadar sürecek ne kadar sürede alışır bilgisi olan lütfen yardımcı olsun

2 CEVAP

Renklipati

Çok geçmiş olsun öncelikle, kediler üzerlerine takılan giyilen şeylerden nefret ediyor alışması da biraz zor, keşke sakinleştirici birşeyler verseydi veteriner.. ödül maması sevdiği oyuncak yaş mama ile dikkatini dağıtmaya çalışın en azından bir iki günde şimdiki kadar agrasif olmaz,kendine tam gelmediyse çok hırçın sa biraz boxta tutmak ta sağlıklı olur carpmasın bir yere

_kklkmlk

Bende kedimi kisirlastirdim kafasına elizabet denilen o cisimden taktılar asiri rahatsız oluyordu bi kaç saat box da tuttum ödül mamaları vs şeylerle oyaladım siz sakin olmasını sağlayın gerekirse box da dursun sağlığı her şeyden önemli unutmayın!