Kedimi Yikadiktan Sonra Kulağının Birinin İçi Kızardı

melikecet

Bu durum gecer mi yoksa hemen vete mi goturmeliyim

4 CEVAP

Superisi814

Kedinizi neden yikadiginizi bilemiyorum.Ancak umarim bir daha yikamazsiniz cok gerekli gorulmedikce hekim tarafindan.Kedi kulagina su kacmasi tehlikelidir.Mesela kedi kulak mantari bu sebepten olusur.Kulak mantarinda ise zamanla telveyi andiran kahverengilikler görülücektir, bazen koku da olur.
Dilerim farkli süreçler oluşmasin.

melikecet

zorunda olmasam asla yıkamazdım normalde kafasınıda yıkamam kulagının ustune pizza sosu sürdüğü için yıkamak zorunda kaldım kulağına su girdi sanırım veteriner geçer büyük ihtimalle dedi tesekkürler cevap için

Superisi814

Bu yaramazlar neler de yapar 😎 Gecmis olsun.Siz gözlemde kalin.Saglikli mutlu patili günler 🌼

melikecet

Sizede😸