Kedilerime Kilo Aldıracak Mama Önerisi?

aleynakosif

Kedilerim zayıfladı. Bu sebepten dolayı kilo aldıracak mamaya ihtiyacim var. Uygun fiyatı olursa çok iyi olur

15 CEVAP

Elifkoc

Bol yaş mama ödül maması be güzel kuru mama

duman_cat_world

Bozita Kitten alabilirsiniz. Yavru kedi mamalarındaki protein, yağ oranları daha yüksek olduğu için kilo aldırabilir. Ayrıca kitten yaş mamalarıyla desteklerseniz kısa sürede kilo alacaktır.

Minigimmm

Proplan olabilir. Bizimkine kilo aldiran gobegini sarkıttıran mama oldu proplan :) ekstra somon yaği kullanabilirsiniz onun içinde istah acıcı diyorlar. Mutamin markasi iyidir

Ozzey

Bence bir sure tavuk cigeri de pisirip verebilirsiniz yogurtla. Evdeki mamasi disinda bir miamor corba iciyor. Sokaktakilerde hastalandiginda ise yaradi tavuk cigeri yogurt ama veterinerinize de danisin yanlis bir sey olmasin. Iyi olsunlar. Yumurta haslayip sarisini da verin. Dogak antibiyotik kediler icin.

Sofia_juju

Mama dışında az oyun oynamaya dikkat ederseniz iyi olur

furkansan

7 kediniz varsa mystic markasıni bir arastirin ben bi ara kullandim uygun fiyatli ve yağlı bayağı

Palyaco

Exclision yavru mamasi iyi kilo aldırıyor hills yavru mamasida

aleynakosif

7 tane kedim olduğu icin mama alınca 15kg şeklinde aliyorum. Uygun fiyatlı olursa çok sevinirim.

End_19

Tahıllı mama kullanırsanız genelde kilo artışı olarak size dönecektir

Ozzey

Mama kilo aldiran bilemedim. Ozur dilerim. Sadece digerlerinde deneyimliyim.

FfUuRrKkAaNn

pro plan kitten ve bollca yaş mama

theyusra

benim kedime somon yağı kilo aldırdı deneyebilirsiniz sizde, bir de mamalarının üstüne kedilere yararlı olan şeyleri dökebilirsiniz

Barf diyetini araştırabilirsiniz

Phoenix3

Proplan

benim oğlum proplan da inanılmaz göbek yaptı resmen Recep İvedik göbeği 😂
hala proplan kullanıyorum ve çok memnunum