Kedim Mamasını Yemiyor

Kedim mamasını neden yemiyor

6 CEVAP

Mamamız ND yemiyo

diablerose

toktur belki

buduu

Eğer ishal kusma vs. hastalık belirtisi yoksa mamayı beğenmemistir

Azemm

Mamayı beğenmemiş olabilir. Mama almadan önce numune alıp yiyip yemediğini test edip sonrasında almanızı tavsiye ederim

indovf

Eğer ani mama değişikliği yaptıysanız o nedenle sevmemiş olabilir. Markayı sevse de neli olduğunu sevmemiş olabilir. Mesela benimki tavuk sevmez, somon orta seviye yer, kuzuluya bayılır. ND iyi belki farklı tarzını denersiniz

indovf

En sık olan şeyi söylemeyi unutmuşum. Eğer mamayı kabına koyup bırakıyorsanız kokusu gider. O zamanda sevmez. Yiyeceği zaman yeni koyun mamayı. Kutusunu da iyi kapatın hava almasın. Bayatsa o zamanda yemez. Açık mama alıyorsanız son kullanma tarihi geçmişte olabilir