Kedime Uygun Mama Yazın Lütfen Bir Türlü Doğru Mamayı Bulamadım Yardım

sahraxfittiko

kedime bir türlü doğru mamayı alamadım bütçem 0-100 tl arası ama 1.5- 2 kg arası olması lazım evde mystic tavuklu adult var çok çok az yiyor friskiese bayılıyor ama içeriği iyi olmadığı için almıyorum (pati puan falan kasmak için boş sorular açma ademeyin diğer sorulardaki cevaplar bana uymuyor) lütfen mama yazınnnn

25 CEVAP

Ozzey

Pardon baska kisi sandim. 3 baslik ayni soruyu soruyor sandim . Uzgunum

Ozzey

Felicia sokakta baktigima aliyorum. Séverek yiyor. Bu sitede prochoise mama var 2 kg suan 80 lira. Kedilere henuz vermedim ama arkadas kopekler icin olani kullaniyor cok memnun.

Azemm

Felicia, spectrum, happy cat deneyebilirsiniz

_kklkmlk

Happycat alice ve ne

_kklkmlk

Nd*

Lils

Prochoice yerine bonacibo da bakabilirsiniz. Benzer içerik.

zzeynepbetul

Matisse alabilirsiniz içeriği güzeldir.

End_19

Brit care

sahraxfittiko

bana sıkıntı yok ama babam ve annem kediye 120 tl lik mamamı alalım diyor :((

sahraxfittiko

feliciayı alacaktım vazgeçtik