Kedime Uygun Mama Yazın Lütfen Bir Türlü Doğru Mamayı Bulamadım Yardım

sahraxfittiko

kedime bir türlü doğru mamayı alamadım bütçem 0-100 tl arası ama 1.5- 2 kg arası olması lazım evde mystic tavuklu adult var çok çok az yiyor friskiese bayılıyor ama içeriği iyi olmadığı için almıyorum (pati puan falan kasmak için boş sorular açma ademeyin diğer sorulardaki cevaplar bana uymuyor) lütfen mama yazınnnn

25 CEVAP

Proplan 1.5 kg bazen petshoplarda ya da trndyol gibi sitelerde 90-100 lira arasına düşebiliyor, indirim takip edip proplan alabilirsiniz. Hatta 2 ay önce ******dan 3 kilosunu 150 liraya almıştım indirim dönemi. Sanırım bu bütçeye alabileceğiniz en iyi mama proplan

sahraxfittiko

açık proplanlar sahte olur diye güvenemiyorum birde ben yozgatta yaşıyorum o yüzden açık proplan satan bir yer yok sadece vet.ler satıyor (kapalı) onlarda aşırı pahalıya veriyor o yüzden proplan ın hiç şansı yok :((

Proplanı kesinlikle açık almanızı önermiyorum, sahtesi çok oluyor veya bayatlamış oluyor. Ben kedimi sahiplendiğimde kedim ve diğer kardeşleri çok kötü bir şekilde ishallerdi, geçici yuvasında açık proplanla beslenmeye başladıktan sonra olmuş, büyük ihtimalle bayatlamış ya da sahteydi. Güvendiğiniz bir petshoptan ya da alışveriş sitesinden indirim kovalamak en güzeli :) veya bir seferlik bütçenize kıyıp 1.5 kg nd deneyin, kediniz beğenir ve bir sorun yaşamazsanız 10-15 kg aldığınızda proplanla aynı fiyata denk geliyor.

buduu

Proplan 1,5 kg 120 falan , 20 TL zorlayamaz mısınız :)

AhsenAise

Bu kedi canlısı çok enteresan bir varlık,enfes , kaliteli bir mama alıyorsunuz , ölse ağzına sürmüyor,sokak canları için aldığınız mamaya saldırıyor tam bu nedenle cesaret edip mama ismi yazamıyorum,olaki yemez paranız araya gider ,en güzeli siz arkadaşlarin yazdıkları mamaların 100gr lik numune paketlerinden deneyerek bir sonuca varın

diablerose

acik proplan alabilirsiniz.

Lils

Obivan selection

Palyaco

Obivan selection yemeyen kediler bile yiyiyor 1 kg 45 tl marka.mama

sahraxfittiko

sadece yaş mamasına gücüm yeter proplanın fnfkdndhd

sahraxfittiko

birtek reflex plus ve friskiesi sevdi onlarında içeriği hiççç iyi değil

tyguler

brit care
bozita

bunlara bakabilirsiniz

simbakedi

evet bozita 10 kilo aliminda kilosu 40 tl oluyor ve cok iyi bir mama. brit care fiyatlarini bilmiyorum

duman_cat_world

Bozita 10 kiloluk aldığınızda kilogram fiyatı 40 tl ye geliyor bütçenize uygun 😊 Içeriği proplanden güzel. 🤩

End_19

Felicia deneyin isterseniz genelde seviyorlar. İçeriğini bi inceleyin önemli olan içinize sinmesi

Ozzey

Lutfen bu kadar cok baslik acmayin....