Brit Care Kitten Mi Bozita Kitten Mı?

Brit care kitten veya bozita kitten kullanan var mı ? Memnun kalan ?

10 CEVAP

Lils

Brit care içerik olarak daha iyi. Alıp kedinize iyi gelip gelmeyeceğine bakın bence. Ayrıca memnuniyet garantili %10 dan az kullanımda iade edebilirsiniz

duman_cat_world

Brit Care içerik bakımından çok daha önde. Tester alıp denemenizi tavsiye ederim. 🤩

Palyaco

1 hafta oldu alalı petlebiden 400 gr tüy sağlığı olan cok kotu koku bombası diskida

simbakedi

brit care alip deneyin bence. iyi gelmezse iade edip bozita denersiniz. ben kullandim cok memnundum ne kakasinda ne tuyundr hic sorun yasamadim cok iyi geldi kedime. sokaktakilere de birakiyordum yiyorlardi hapur hupur :D

Palyaco

Brit care 400 gr aldım sif denemek için exclision eski mamayla karıştırdım öyle bir koku görmedim tuvaletini temizlerken maske taktım dışarıdaki canlara verdim

Palyaco

Bozita tavuk hep içeriği yazın tavsiye etmiyorum kuzulu sığır etkilere bakin

Palyaco

Brit care nin veteriner mamasi obesity kullanmistim 4 ay önce kilo problemi için oda ishal yapmıştı

End_19

Eğer severse ve ishal olmazsa kesinlikle brit care

Gerçekten yüzde 10 dan az kullanırsak petlebi geri iade alıyor mu? Tester ını almıştım ama evde 4 tane kedi var ve 50 gram olduğu için yarayıp yaramadığını ishal yaptırıp yaptırmadığını anlayamadım malesef. Ama yüzde 10 dan az kullanımda iade alınıyorsa bu süper olur 🙏 brit kitten ile alakalı tek hatırladığım şey royal canin gibi yağlıydı yapısı bu yüzden kilo yapar diye düşünüyorum 🙏

4 kedi olduğu için kime yarayıp yaramadığını kim ishal kim değil onu da anlayamıyoruz malesef 😔😔