Biofeline Kısırlaştırılmış Multi Vitaminli Malt Macunu Kullananlarrr :)

duman_cat_world

Merhabaa 💜
Artık kısır bir kedi olduğumuz içinn kısır mamaya geçeceğizz 🤩 Ayrıca Biofeline kısırlaştırılmış multi vitaminli malt macunu almayı düşünüyorum. Bu ürünü kullananlarin yorumları neler? Bilgi almak isterim 😊

19 CEVAP

buduu

Açtığım postta bana önermiştiniz güzeldir o halde :)

duman_cat_world

Bence de samimi ve güvenilir bir adam. Memnun kalmadığı ve içeriğini beğenmediği bir ürünü tanıtmıyor kesinlikle. Sanırım denemelik olarak ben de alacağım. Memnun kalırsam devam ederim. 🤩

duman_cat_world

Evet önerdim içerik hoşuma gitti sevgili @buduu 🤩 Kullananlarin yorumlarını almanın da faydalı olabileceğini düşündüm. 😊

simbakedi

kisir olunca nesi farkli oluyor ki anlamadim. pazarlama taktigi olabilir mi :D ayrica volipet incelemisti sanki oyle hatirliyorum bakmak isterseniz

Palyaco

Biraz zor yemişti attım çöpe ben gimcat cok seviyor

simbakedi

volipete sponsor ama ben o kanala guveniyorum bence sadece sponsorlu diye urun tanitmaz. kendi kedilerinde de kullaniyor hep instagramdan falan da goruyorum. bilmiyorum o adam bana cok guvenilir geliyor :D

tyguler

birkaç gündür kullaniyoruz, etkileri hakkında aşırı deneyimim olmadi o yüzden. tadini pek sevmedi hiçbir malti sevmiyor) ama diğer maltlar kadar iğremedi. yakinda severek yer gibime geliyor. etkilerini de biraz daha kullandiktan sonra guncellerim :)

cat_expert

Kitten olanını kullanıyoruz gimcatten sonra kedim yabancılık çekmedi.

Etkisini ilerleyen zamanda göreceğiz, içerik olarak gayet iyi gimcatten eksiği yok ayrıca içinde yüzde 55 malt içerdiğinden ayrıca malt almaya gerek kalmıyor.

Palyaco

Duman hayvanlar için hersey miydi orda daha uygun oluyor bazen indirim uyguluyor

Lils

Nd mama kullanıyordunuz yanlış hatırlamıyorsam. Bence ikisi bir arada ağır gelir. Zaten o vitaminden vücudunda yeterince varsa bazı vitaminler tuvaleti ile gidecek. Bazıları ise vücuda zarar verecek.

duman_cat_world

ND mama kullanıyorum doğrudur. Ancak yakında Acanaya geçeceğiz. Alt seri bir maması, Indoor Cat. Ayrıca Biofeline kısır maltındaki vitamin oranları bayağı az. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

buduu

@Palyaco neden sevmesin ki yani her kedi farklıdır, biz de biliyorsunuz ki şu an acana indoor entree sterilised kullanıyoruz

duman_cat_world

Teşekkür ederimm @tyguler 🤩

Palyaco

Biraz yedirmekte güçlük çekersiniz

duman_cat_world

Palyaco
İlginç, trndyol biofeline mağazında bu ürün hakkindakı yorumlar kedisi sevmiş hayvanseverlerle doluydu 🤔