Yavru Kedi Neden Hapşırır

Kediannesi12

Arkadaşlar 4 yavru kedim var 18 günlükler hepsi ara ara hapşırıyor bu normal mi

7 CEVAP

emreovec

Evde klima benzeri bir şey var ve çalışıyor mu? Onun tozu ya da başka bir tızumsu şeyler kaçıyordur burunlarına. Hasta olsalar muhtemelen durumlarından anlarsınız zaten diye düşünüyorum.

buusracikk

Toz, burunlarına kaçan tüyler vs hapşırtır burun veya göz akıntısı varsa bir hastalığı vardır. Sadece hapşırmaysa sorun olmaz

theyusra

tek hapşırma varsa normaldir ama başka komplikasyonlarda gözlemliyorsanız veterinere gitmelisiniz

Ozzey

Bulunduklari yerdeki isi yetmiyor olabilir. ?

Ozzey

Yavrular daha sicak ortama ihtiyac duyar. Belki ondandir. Bir de surekli isedikleri icin altlarina alt acma koyun anne surekli yanlarinda degilse.

Kediannesi12

Ozaman tüydendir anneleri maşallah koyum gibi tüylü 😂

Duygukalyon

Hapşırmayı basite alma bnmkide hapşırmaya başlamştı cerynda kalmştr üşütmüçtr vs. Onlra kandım sonra burun akntsı başldı halszlşti veterinere götrdüm iç parazit çıktı dikkt etmlsn burn akntsı başlrsa beklme