Me-O Ve Reflex Kitten Jöle Yaş Mama Önerirmisiniz

Biber2021

Kedim yaş mamanın suyunu seviyor etini çok yemiyor bunlardan hangisi sağlıklı acaba

5 CEVAP

Lils

Reflex essential içerik olarak iyi. Diğer serileri pek güzel değil ama şeker içermediği için idare eder.

End_19

Reflex idare eder içerik olarak

Gimlihanim

Bende reflex essential öneririm. Me-o nun da konserve keçi sütlü olanları güzel. Uygun fiyatlı yaş mama arıyorsanız felicia konserve mamalarına bakabilirsiniz. İçeriği güzeldir.

duman_cat_world

Reflex Essential serisi Schesire rakip. Ancak sizin bahsettiğiniz diğer serileri güzel değil. Me-O kıvam arttırıcı ve nişasta içeriyor :/ Açıkçası ben ikisini d etercih etmezdim. Bu fiyata daha kaliteli yaş mamalar alınabilir. Filtrele kısmına "Yaş mama" yazıp aratabilirsiniz. Bir sürü yaş mama önerisi posty çıkacaktır.

duman_cat_world

Me-O konserveleri ve keçi sütlü olanları gayet güzel, tercih edilebilir.